strona główna
Rezerwacja online
free wifi
przeglądaj dalej

RESTAURACJA ALEGORIA

W GOTYCKICH PODZIEMIACH

Ulokowana w gotyckich podziemiach restauracja spełni oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Dwie sale restauracyjne, scena oraz dogodna komunikacja z pobliskim lobby barem i salami bankietowymi sprawia, że jest ona miejscem, gdzie Goście lubią spędzać czas na posiłkach i rozmowach. W zależności od ustawienia w restauracji możemy ugościć nawet 170 osób.

Od godz. 12:00, kiedy Goście mogą korzystać z zamówień à la carte, zapraszamy do pięknych wnętrz Sali restauracyjnej w nowej odsłonie - „Alegoria”. Nazwa nie jest przypadkowa. Zamocowanie ma oczywiście w twórczości księcia poetów polskich – Ignacego Krasickiego – ostatniego Biskupa Warmińskiego rezydującego na lidzbarskim Zamku. Utwory Ignacego Krasickiego, szczególnie bajki, pełne są alegorii, które maja znaczenie ponadczasowe. Panująca W Restauracji à la carte „Alegoria” spokojna atmosfera, pozwala na delektowanie się zarówno smakami dań wychodzących spod reki Szefa Krzysztofa Mazurka, jak i towarzystwem Państwa Gości.

  • 2 sale restauracyjne: sala śniadaniowo-obiadowa do 120 os i restauracja Alegoria do 50 os
  • Podwyższona scena na występy artystów ( w części restauracji Alegoria)
przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

SALE BANKIETOWE

PAŁACOWY CHARAKTER

Trzy eleganckie sale bankietowe, które można połączyć w jedną dużą – to jeden z naszych atutów. Oryginalny mur z naturalnego kamienia dodaje prowadzonym tu wydarzeniom szyku i pałacowego charakteru. W bankietowym ustawieniu stołów realizujemy wytworne imprezy nawet dla 250 osób. 

  • 3 klimatyzowane sale bankietowe
  • Pojemność 250 osób
  • możliwośc ustawienia mobilnej sceny i parkietu tanecznego
przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

KLUB BASZTOWA

W ZABYTKOWYCH MURACH

Idealna propozycja na imprezę rodzinną i okolicznościową. Na stałe czeka tu przybrany stół dla 30 osób, gdzie nasi goście, spędzają miły czas w otoczeniu zabytkowych murów. Ledowy ekran pozwala na przeprowadzenie prezentacji lub pokazu slajdów.

  • Jeden duży elegancki stół
  • Pojemność 30 osób
  • Ekran ledowy
przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

SALA KRASICKI

WYTWORNIE I RODZINNIE

Dedykowana specjalnie dla wytwornych uroczystości rodzinnych i okolicznościowych. Ta przepiękna sala ze stylowym żyrandolem pozwoli spędzić najbardziej uroczyste chwile. Jednocześnie możemy tu ugościć do 40 osób.

  • Pojemność 40 osób
przeglądaj dalej

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij