strona główna
Rezerwacja online
free wifi
przeglądaj dalej

Brak atrakcji w wybranej kategorii

Dziedziniec hotelu na integrację

Nie trzeba jechać daleko, aby zrobić sobie efektywnaą przerwę w szkoleniu. Dziedziniec Hotelu Krasicki daje szerokie możliwości integracyjne.

Integracja na torze motocross

Tor Motocrossowy to nie tylko miejsce zmagań motocyklistów, to również doskonała lokalizacja na firmową integrację – przeprawy quadami, aktywności i konkurencje sportowe czy piknik.

Dane kontaktowe

2 km od Hotelu Krasicki

zobacz więcej

Gra miejska "Wielki skarb z małego miasta

Heilsberg (Lidzbark Warmiński) w centrum wojennej zawieruchy podczas kampanii napoleońskiej. Intryga, zagadka, stroje z epoki – w dwóch słowach – dobra zabawa!

Gry dworskie i zabawy rycerskie

Chcielibyśmy zaproponować Państwu przeniesienie się w świat zabaw rycerskich, które będą odbywały się na dziedzińcu Hotelu Krasicki.

ZWIEDZANIE ZAMKU BISKUPÓW WARMIŃSKICH

Zamek Biskupów Warmińskich to jeden z najstarszych i jednocześnie najcenniejszych zabytków miasta. Gotycki zespół zamkowy ulokowany został w malowniczej okolicy, nieopodal ujścia rzeki Symsarny oraz rozlewającej się rzeki Łyny.

Przejdź na stronę obiektu

Dane kontaktowe

Muzeum Warmii i Mazur - oddział w Lidzbarku Warmińskim
pl. Zamkowy 1
11-100 Lidzbark Warmiński

Ważne informacje

1 października - 30 kwietnia

Muzeum czynne:
Poniedziałek - nieczynne dla zwiedzających (dzień pracy wewnętrznej)
Pozostałe dni tygodnia:
od wtorku do niedzieli w godz. 9.00-16.00

1 maja - 30 września

poniedziałek - nieczynne

wtorek 10:00-18:00

środa 10:00-17:00

czwartek - 09:00-17:00

piątek 09:00-17:00

sobota - 10:00-18:00

niedziela 09:00-17:00

Ostatni zwiedzający wchodzą na teren Muzeum na pół godziny przed zamknięciem.

(w święta Muzeum może funkcjonowac w innych godzinach. Szczegóły na stronie www)

 

zobacz więcej

ZWIEDZANIE HOTELU Z PRZEWODNIKIEM

Zwiedzanie przedzamcza z przewodnikiem umożliwi Państwu poznanie nie tylko bogatej historii tego zabytku, ale także wielu tajemnic, które skrywają w sobie jego średniowieczne mury.

Dane kontaktowe

rezerwacja i szczegółowe informacje : 89 537 17 00

Recepcja Hotelu Krasicki

zobacz więcej

QUESTING HEILSBERSKI

Zapraszamy wszystkich zapalonych odkrywców na grę miejską – „Questing Heilsberski”. Zwiedzanie miasta połączone z odkrywaniem jego zabytków z pewnością jest wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, zdobycie nowych wiadomości i umiejętności. Wszystkich, żądnych wrażeń poprowadzi mapa i zmysł poszukiwacza. Dobra zabawa gwarantowana.

SPŁYWY KAJAKOWE RZEKĄ ŁYNĄ LUB SYMSARNĄ

Rzeka Łyna jest idealna do organizowania spływów kajakowych. Jej różnorodność tras sprawia, że każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania spędzi miło czas wśród otaczającej przyrody. Spływ kończy się przy przystani hotelowej, znajdującej się naprzeciwko Recepcji. 

Dane kontaktowe

Wypożyczalnia kajaków

tel. +48 505-075-559

zobacz więcej

REJSY GONDOLAMI

Malowniczo położona rzeka Łyna zapewni wspaniałe wrażenia turystyczne. Dla naszych Gości proponujemy Rejsy Gondolą. Jest to ciekawa forma spędzenia wolnego czasu zarówno dla grup zorganizowanych, jak i na indywidualne, romantyczne spotkania.

Dane kontaktowe

rezerwacja: 89 537 17 00

recepcja Hotelu Krasicki

Ważne informacje

Sezon wakacyjny + wrzesień

Godz. 13.00 i 14.00

inne godziny: do indywidualnego ustalenia

zobacz więcej

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW I KIJKÓW DO NORDIC WALKING

Nasz region idealnie nadaje się do uprawiania wszelkich form turystyki rowerowej. Poruszanie się rowerem daje możliwość przemierzania dużych przestrzeni, a jednocześnie dotarcia do przyrodniczo wartościowych zakątków z wieloma rezerwatami i pomnikami przyrody, niezliczonej ilości większych i tych maleńkich, ukrytych głęboko w lasach jeziorek; poznania zabytków miast i miasteczek; podziwiania widoków malowniczych pól, łąk i wiosek położonych wśród wysoczyzn i wzgórz morenowych.

TERMY WARMIŃSKIE

TERMY WARMIŃSKIE CZEKAJĄ! Czy może być coś przyjemniejszego niż wejście do cieplutkiej kąpieli? Zapewne znają Państwo to cudowne uczucie otulającego ciało ciepła i błogości. Takie emocje czekają na Państwa w pobliskich Termach Warmińskich. Nowe, zadbane, niezatłoczone i zaledwie 15minut piechotą od hotelu. Takie są nasze termy - znakomita propozycja na chłodniejsze dni roku... i na te ciepłe też :)

Dane kontaktowe

Termy Warmińskie
ul. Kąpielowa 1,
11–100 Lidzbark Warmiński

 

1,5 km od Hotelu Krasicki

Ważne informacje

Czynne codziennie w godz. 8.00 - 21.30
 

zobacz więcej

TARAS WIDOKOWY

Zapraszamy do podziwiania malowniczych widoków Lidzbarka Warmińskiego z tarasu Widokowego na Wieży Zegarowej.

Ważne informacje

Szczegóły w recepcji

zobacz więcej

Biblioteka Cafe

Biblioteka z czytelnią i kawiarnią daje poczucie relaksu i wyjątkowości, bliskości z wiedzą i nauką. A kawa pośród książek- może lepiej smakuje i lepiej się przy nich dyskutuje??

Dane kontaktowe

W Hotelu

Ważne informacje

pon.-pt. 16:00-20:00
sob. 12:00-19:00
niedz. 10:00-15:00

zobacz więcej

Warsztaty z Szefem kuchni

Pasjonatów gotowania jest wielu, ale czy wszyscy wiedzą, jak przyrządzić stek „well done”, „medium rare” czy „blue” lub czym jest sztuka flambirowaniea?

DEGUSTACJA SERÓW

KONFERENCJA Z DEGUSTACJĄ SERÓW. W Lidzbarku Warmińskim odradzają się tradycje serowarstwa farmerskiego

DEGUSTACJE WINA, WHISKY

Chwila oddechu przy dobrej whisky lub lampce wina z odległych winnic, to doskonały relaks i rozluźnienie

DAY SPA

Krasicki bardzo cenił sobie relaks – prywatny czas spędzany na rozrywkach zgodnych z własnymi upodobaniami. 10 gabinetów SPA, znajdujących się w przyziemiu hotelowym, pod pomnikiem Świętej Katarzyny, pozwala Gościom, zregenerować siły i odnaleźć harmonię duszy i ciała, zaznając wyjątkowych zabiegów Spa wykonywanych z rytualną pieczołowitością i dbałością o odprężającą atmosferę.

Dane kontaktowe

rezerwacja: 89 537 17 45

recepcja Spa

Ważne informacje

Poniedziałek - niedziela

9:00-21:00 

zobacz więcej

CENTRUM WELLNESS

Centrum Wellness to strefa odprężających kąpieli i aktywności fizycznej. Do dyspozycji Gości pozostaje stylowy i przestronny basen, jacuzzi oraz kompleks saun, gdzie znaleźć można saunę fińską, łaźnię rzymską i saunę infrared.

Ważne informacje

Poniedziałek - Czwartek
8:00-21:00
Piątek - Sobota 
8:00-22:00
Niedziela
8:00-21:00

Strefa Saun czynna codzienie od godz: 13.00

zobacz więcej

POKAZ WIZAŻU

WARSZTATY WIZAŻU – MAKIJAZ BIZNESOWY W PRAKTYCE. Dobry makijaż potrafi wspaniale poprawić samopoczucie w pracy i skutecznie wpływać na powodzenie w interesach.

WIECZÓR TEMATYCZNY: REDUTY KRASICKIEGO

Zapraszamy Waszmościów do udziału w staropolskiej maskaradzie. Abyście w niej mogli godnie uczestniczyć, zostaniecie wyposażeni w larwę i domino (maskę i płaszcz), które są obowiązkowym elementem redut.

Pokaz rycersko-dworski

„...bo dla prawdziwego rycerza I szlachcica najważniejsze są wojenka, miód, sikorki i koń żeby było do kogo gębę otworzyć…”

STROJE TEMATYCZNE

Aby nasi Goście mogli poczuć się wyjątkowo oferujemy możliwość wypożyczenia strojów tematycznych. Stroje są świetnym dodatkiem do miejsca, w jakim nasi Goście będą przebywać.Atrakcja dostępna na zamówienie dla grup.

Seanse Astronomiczne - tylko w Krasickim

W Lidzbarku Warmińskim Mikołaj Kopernik rozpoczął pracę nad opisaniem teorii heliocentrycznej. Będąc mieszkańcem Zamku, mimo wielu obowiązków, napisał najprawdopodobniej komentarzyk czyli wstęp do swojego wielkiego dzieła De Revolutionibus...

Dane kontaktowe

rezerwacja: 89 537 17 00

recepcja Hotelu Krasicki

Ważne informacje

W soboty* o 21:00

inne dni: do indywidualnego ustalenia

Minimalna liczba uczestników: 5

*Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. W przypadku braku zainteresowania seans nie odbywa się.

zobacz więcej

WYSTĘP GRUPY TEATRALNO-KABARETOWEJ „DWORSKI”

Kabaret Dworski pochodzi z siedziby biskupów warmińskich, miasta mężów znakomitych - Lidzbarka Warmińskiego. Program, który Państwu prezentujemy nosi tytuł "I podawał wiek wiekowi perypetie chucią pisane i inne defloracje". W skład trupy wchodzą: dwie mości panny, dwóch mości panów oraz trupa wędrownych grajków. Polecamy dla grup zorganizowanych.

Jaskinia Ryzyka

W Hotelu Krasicki mamy możliwość zaprosić Państwa do spróbowania swoich sił w naszej stacjonarnej Jaskini Ryzyka. Do dyspozycji naszych Gości będą profesjonalne stoły do gry w Ruletkę i Black Jack’a

Dane kontaktowe

W Hotelu

zobacz więcej

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij