strona główna
Rezerwacja online
free wifi

O hotelu

przeglądaj dalej

O HOTELU KRASICKI****

FAKTY MÓWIĄ ZA SIEBIE

Z myślą o naszych Gościach stawiamy na splendor i elegancję. Wytwornie zaaranżowane i doskonale wyposażone pokoje i apartamenty w gotycko-barokowej części hotelu zapewniają komfortowe warunki wypoczynku nawet najbardziej wymagającym. Do dyspozycji jest łącznie 220 miejsc noclegowych w 122 luksusowych pokojach i apartamentach.

 

 • ​7 sal konferencyjnych
 • Strefa wellness (basen z atrakcjami, sauny, jacuzzi)
 • Obserwatorium astronomiczne
 • Bibilioteka z cennymi dziełami
 • Rejsy Gondolami
przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

Konferencje

Idealne zaplecze

Wyróżnia nas wyjątkowe zaplecze konferencyjne – ulokowane w zabytkowych murach. Sale biznesowe i sale konferencyjne z dostępem do Internetu oraz obsługą informatyczną, pozwalają na organizację eventów dla firm z  imponującym rozmachem. Hotel Krasicki, to miejsce chętnie wybierane przez klientów biznesowych. Ten wspaniały zabytek z pięknymi tradycjami, położony w stolicy Warmii w widłach rzek Łyny i Symsarny, ugościł już ponad 30% firm z rankingu 100 największych firm w Polsce Edycja 2014*

*źródło: Forbes

Oddając w Państwa ręce katalog „HOTEL KRASICKI GOŚCI BIZNES”, zapraszamy w podróż w czasie, gdzie łącząc pracę z wypoczynkiem, a nowoczesność z historią,  zapewnimy Państwu niezapomniane doznania.  Przygotowując  ten magazyn kierowaliśmy się preferencjami naszych Gości i atrakcjami, które są unikatowe i niespotykane w innych miejscach.  
Po wschodniej stronie Lidzbarka Warmińskiego, wśród zadrzewionych wzgórz morenowych wznosi się jeden z najcenniejszych zabytków okresu średniowiecza - Zamek Biskupów Warmińskich. Usytuowany w widłach dwóch rzek, gdzie Symsarna wpada do Łyny, otoczony fosą, - zachwyca swą okazałością. Bryła Zamku z potężną wieżą i gotyckie krużganki dziedzińca, sprawiły, że nazywany jest "Wawelem Północy" czy „Perłą Warmii”. Przez 450 lat był siedzibą Biskupów Warmińskich, a sam Lidzbark  stanowił centrum życia publicznego regionu.
Dzisiaj w Zamku mieści się Muzeum Warmińskie – miejsce chętnie odwiedzane przez turystów, które dzięki zabiegom konserwatorskim odzyskało dawny blask. Na Przedzamczu natomiast dumnie prezentuje się jeden z najpiękniejszych obiektów konferencyjno – turystycznych na Świecie – Hotel Krasicki****.
Hasło przyświecające działalności Hotelu Krasicki**** - GOŚCI OD WIEKÓW – doskonale oddaje dobrego ducha obecnego na Przedzamczu.  Świadomość, że debatuje się czy szkoli w miejscu, gdzie zapadały ważne decyzje dotyczące polityki Polski i Europy, pozwala naszym Gościom czuć się wyjątkowo. Szukając obiektu na spotkanie, mogą Państwo skorzystać z naszego doświadczenia i wybrać program zgodny z Państwa oczekiwaniami i zainteresowaniami.


pobierz MENU BUSSINESS & EVENTS pdf

 • 7 eleganckich i nowoczesnych sal konferencyjnych
 • Doświadczeni doradcy – koordynatorzy grup
 • Usytuowany w sercu Warmii i Mazur – dogodny dojazd z Warszawy i Trójmiasta
 • Obserwatorium astronomiczne, taras widokowy na wieży, SPA dla grup, wyścigi smoczych łodzi, imprezy w strojach historycznych, rejsy gondolami
 • Bale z Xięciem Biskupem Krasickim i biesiady z królem Zygmuntem Augustem
 • Interesująca propozycja SPA dla grup
przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

Wykwintna kuchnia

History&SPA

Wykwintna kuchnia, nienaganna obsługa i wspaniały nastrój towarzyszą posiłkom, na które zapraszamy do hotelowej restauracji, zaś na wieczorne odprężenie przy szlachetnym trunku do Lobby Baru lub prestiżowej Sali Klubowej, przy której znajduje się też hotelowa winiarnia.

 • Do dyspozycji 270 stałych miejsc gastronomicznych oraz 300 do zaaranżowania w tym:
 • Gotycka Restauracja ze sceną na 180 miejsc
 • Stylowa Winiarnia na 70 miejsc
 • Wyjątkowy Lobby Bar na 20 miejsc
 • Sala bankietowa na 240 miejsc
przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij