strona główna
Rezerwacja online
free wifi

Gości Biznes

Hotel Krasicki History&SPA

przeglądaj dalej

Wydarzenia

Radio GRA – radio Grupy Anders

25 Maj 2018

W pokojach hotelowych „Krasickiego” możecie Państwo słuchać programu radiowego przygotowywanego specjalnie z myślą o gościach hoteli zrzeszonych w Grupie Anders.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ! RYTUAŁY W SAUNIE! ZAPRASZAMY W KAŻDY WTOREK!

15 Lip 2016

Zapraszamy na nasz rytuał w saunie -kilkunastominutową podróż,  która gwarantuje doskonały relaks i silne pobudzenie zmysłów…      

Czytaj więcej

NOWOŚĆ - TERMY WARMIŃSKIE CZEKAJĄ!

27 Cze 2016

Czy może być coś przyjemniejszego niż wejście do cieplutkiej kąpieli? Zapewne znają Państwo to cudowne uczucie otulającego ciało ciepła i błogości. Takie emocje czekają na Państwa w pobliskich Termach Warminskich. Nowe, zadbane, niezatłoczone i zaledwie 15minut piechotą od hotelu. ...

Czytaj więcej

CZERWIEC TO CZAS NA SER!

03 Cze 2016

Już po raz kolejny amatorzy tradycyjnych serów spotkają się w Lidzbarku Warmińskim na przedzamczu i dziedzińcu Hotelu KRASICKI -  na VI Ogólnopolskim Festiwalu Serów Farmerskich i Tradycyjnych.

Czytaj więcej

Oferta Specjalna z okazji 5 lat Hotelu Krasicki!*

04 Maj 2016

Otwarty 21 maja 2011 roku Hotel Krasicki świętuje swoje V urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy 5 atrakcyjnych propozycji obowiązujących przez cały maj! Bądźcie z nami!

Czytaj więcej

VIII Konferencja Naukowa Logistyka Morska „LogMare 2016”

16 Mar 2016

12 - 14 października 2016 roku w Lidzbarku Warmińskim  w Hotelu Krasicki, odbędzie się VIII Konferencja Naukowa Logistyka Morska "LogMare 2016"

Czytaj więcej

Hotel Krasicki laureatem 2. miejsca w kategorii Hotele 4-gwiazdkowe w Plebiscycie Hotele Luksusowe 2015

28 Kwi 2015

Niezmiernie miło nam poinformować, że Hotel Krasicki zajął 2. miejsce w kategorii Hotele 4-gwiazdkowe w Plebiscycie „Hotele Luksusowe 2015” organizowanym w serwisie internetowym www.HoteleLuksusowe.pl. Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na nasz hotel!

Czytaj więcej

Nowa astronomiczna zdobycz Hotelu Krasicki

27 Kwi 2015

Dzięki Mikołajowi Kopernikowi wiemy, że Ziemia kręci się wokół Słońca, a nie odwrotnie. Ten Wielki Człowiek, dokonał przewrotu naukowego i był autorem tez, na których nauka bazuje po dzień dzisiejszy. Miejsca, w których mieszkał, pracował, połączyły się w piękny ...

Czytaj więcej

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij