strona główna
Rezerwacja online
free wifi
przeglądaj dalej
‘Afera’ Event & Conference Agency
Bardzo dziękuję za miłą i sprawną obsługę podczas pobytu oraz czuwanie nad jej prawidłowym przebiegiem. Dział marketingu Hotelu Krasicki przy ustalaniu szczegółów wykazał się elastycznością i otwartością na zmiany. Słowa uznania kieruję do Wszystkich pracowników Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warminskim, którzy byli mocno zaangażowani i pomocni w celu sprawnego przebiegu spotkania.
-Agnieszka Dąbrowska
‘Afera’
Baxter Polska Sp. z o.o.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten piękny 4 gwiazdkowy obiekt jako miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia czy też imprezy integracyjnej.
-Monika Turska
Baxter
BNP Paribas Lease Group
Z przyjemnością rekomenduję Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim jako profesjonalnego partenra biznesowego w zakresie oferowanych usług: konferencyjnych, cateringowych i noclegowych (...) Hotel Krasicki to wyjątkowe miejsce, gdzie wysoki standard i bardzo dobra obsługa łączt się z kilkusetletnią historią Zamku. Największym atutem Hotelu jest przede wszystkich zgrany Zespół i kompetentna obłusga, zarówno administracyjna, jak również w recepcji i restauracji. Dodać należy do tego komfortowe, nowoczesne pokoje i wnętrza, w pełni wyposażoną bazę konferencyjną, doskonałą kuchnię i atrakcyjną lokalizację.
-Mariusz Terasiuk
Dyrektor Generalny
PKO Bank Polski
Pragniemy zarekomendować Hotel Krasicki jako profesjonalnego usługodawcę. Na szczegółną uwagę zasługuje rzetelność i dbałość o detale organizacyjne już na etapie przygotowań, bardzo wysoki standard pokoi spełniający nasze oczekiwania, sprawna, sympatyczna i kompetentna obsługa, wspaniały kompleks SPA oraz wyszukana kuchnia, która jest wizytówką hotelu.
-Tomasz Wysocki
w/z Dyrektor Departamentu MŚP

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij