strona główna
Rezerwacja online
free wifi

SPA

Odzyskaj równowagę

przeglądaj dalej

SPA

History&SPA

Po całodniowych trudach konferencji zapraszamy do naszego, wielokrotnie nagradzanego SPA. Zresztą… po co czekać do wieczora? Możemy spotkać się szybciej!

Zlokalizowane w przyziemiu hotelowym gabinety zabiegowe stanowią miejsce, w którym nasi Goście odzyskają równowagę i harmonię duszy oraz ciała. Specjalizujemy się również w SPA dla biznesu – czy próbowali już Państwo naszych odprężających masaży karku? Wykonujemy je nawet w przerwach między Państwa zajęciami!

 

przeglądaj dalej

Odpręż się

History&SPA

przeglądaj dalej

SPA&WELLNESS

Świętej Katarzyny

Bazując na pradawnych recepturach Świętej Katarzyny, która słynęła z niezwykłej urody, nasi specjaliści serwują Państwu seanse pielęgnacyjne, pozwalające na zachowanie piękna i witalności. 

Nasze zabiegi i rytuały konsultujemy z Państwem aby zaproponować ten najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy. Produkty naturalnego pochodzenia oraz profesjonalizm terapeutów stanowią gwarancję najwyższej jakości oferty SPA&Wellness. Dewizą naszego holistycznego SPA jest „ukojenie dla duszy i błogość dla ciała”.

przeglądaj pakiety przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

Oferta idealna

po całodniowej konferencji …i w trakcie konferencji!

Klienci biznesowi mogą skorzystać z indywidualnie dobranych pakietów SPA. W zależności od Państwa potrzeb oraz oczekiwań przygotowaliśmy dwie propozycje w wersji 25 oraz 55 minutowej. Nasi klienci konferencyjni i biznesowi upodobali sobie zabiegi naszego SPA. Mamy świadomość, że osoby zaangażowane w obowiązki zawodowe potrzebują specjalnego menu z zabiegami i seansami pielęgnacyjnymi.

Dlatego właśnie stworzyliśmy specjalne menu SPA dla grup, którego celem jest głęboki relaks „podany” przyjemnie, szybko i skutecznie.

Relaksacyjne masaże, zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem najlepszej jakości preparatów oraz peelingi i kąpiele to jedynie część naszej atrakcyjnej oferty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług świadczonych przez nasze SPA&Wellness.

zobacz ofertę przeglądaj dalej

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij