strona główna
Rezerwacja online
free wifi

O hotelu

przeglądaj dalej

HOTEL KRASICKI****

HISTORY & SPA

Hotel Krasicki, tak jak wybitny poeta i prozaik, który jest jego patronem, łączy nowoczesne inspiracje z historią i tradycją. Piękne położenie, w zabytkowym centrum Lidzbarka Warmińskiego, pozwala poczuć niezwykłą atmosferę miejsca. W tym magicznym miejscu czeka na Gości luksusowy wypoczynek i bogactwo usług dodatkowych.

Nasze nagrody:

 • 2013 World Luxury Hotel Awards Winner
 • 2011 MP Recommended
 • 2015 Hotel Brand Awards Brand Of The Year
 • 2015 Luksusowy Hotel Roku
 • 2011 Najpiękniejsze SPA
 • 2015 Hotel Brand Awards Super Star Award
 • 2013 European Hotel Awards In Association With Bloomber Television
 • 2013 Prestige Spa Awards VIII Edycja Konkursu I Miejsce Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce
 • Hotel Z Pomyslem
 • 2012 Zwycięzca Premiera Hotel Roku HRS.pl
 • 2015 Business Traveller Awards Poland
przeglądaj dalej

Hotel

History&SPA

przeglądaj dalej

HOTEL KRASICKI

ŚWIADECTWO HISTORII WARMII I MAZUR

Hotel Krasicki jest urokliwie położony w widłach rzek Łyny i Symsarny, w sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego mianem Perły Warmii. Zabytkowe zabudowania służące niegdyś za przedzamcze rezydencji biskupów warmińskich - najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmii i Mazur - zostały zaadaptowane na luksusowy obiekt wypoczynkowy. Hotel Krasicki to sztuka życia i sztuka gościnności. Ta kulturalno-historyczna enklawa dziś ma zaszczyt zaprosić Państwa w swoje mury.

„Miedzy dwoma rzekami płynącymi blisko
Wznosi się staroświeckie, obszerne zamczysko;
Długim wieków przeciągiem te wspaniałe gmachy
Dziwią oczy patrzących wyniosłymi dachy…”
(bp. Ignacy Krasicki)

przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

LIDZBARK WARMIŃSKI

PERŁA WARMII

Znakomite ulokowanie hotelu – w centrum Lidzbarka Warmińskiego sprawia, że bogata przeszłość Warmii, jej zabytki, przyroda są na wyciągnięcie ręki. Tuż przy hotelu czekają na Państwa gondole na rzece Łynie i jeden z najpiękniejszych zabytków w Polsce - Zamek Biskupi. Na spragionych niemal górskich wrażeń czeka pobliska dzika dolina rzeki Symsarny. Chwile spędzone tutaj są przepełnione emocjami.

przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

BIBLIOTEKA CAFE I WIEŻA ZEGAROWA

ORAZ INNE WYJĄTKOWE MIAJSCA

Biblioteka Cafe to wyjątkowe miejsca w hotelu. W pierwszym Goście doświadczają głębokiego relaksu w wygodnych fotelach, przy aromatycznej kawie lub herbacie zapoznając się z obszernym księgozbiorem starannie wyselekcjonowanej literatury z całego świata. Z zegarowej wieży natomiast można podziwiać piękną panoramę Lidzbarka Warmińskiego. Biblioteka dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 16.oo - 20.oo, w soboty 12.oo - 19.oo w niedzielę 10.oo - 15.oo. 

Z tarasu widokowego na wieży podziwiać można panoramę Lidzbarka Warmińskiego i okolic. I popatrzeć w „to samo niebo” co on… 

 

przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

KUCHNIA KRASICKIEGO

NIEZAPOMNIANE DOZNANIA

Inspirowana regionalnymi obyczajami, oparta zawsze o najwyższej jakości produkty kuchnia, łączy tradycyjne metody i nowoczesne techniki kulinarne. Oddaje istotę miejsca, ale i zahacza o wszystkie strony świata. Ubrana w sezonowe warzywa i owoce, daruje niezapomniane doznania, czekające na naszych gości we wnętrzach eleganckiej Restauracji, Sali Klubowej z winiarnią oraz Lobby Barze.

„Sterowni o dostatki, zbiór jadła, napojów,
Więcej piwnic, spichrzów mieli niż pokojów”
(bp. Ignacy Krasicki)

przeglądaj dalej

Kuchnia

łącząca tradycyjne metody i nowoczesne techniki

przeglądaj dalej

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij