Hotel Krasicki
przyjazd
08
kwi 2020
wyjazd
09
kwi 2020
Kup voucher
Hotel Krasicki
Działania podjęte w związku z zagrożeniem epidemiologicznym Koronawirusa

Działania podjęte w związku z zagrożeniem epidemiologicznym Koronawirusa

20.03.2020

Drodzy Goście,

W odpowiedzi na płynące od Państwa pytania i sygnalizowane obawy, pragniemy Państwa uspokoić i poinformować, jakie podejmujemy działania w zawiązku z zagrożeniem epidemiologicznym:
 Stosujemy się do zaleceń instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (WHO, MZ)
 Na terenie Hotelu podejmujemy działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się epidemii poprzez: dezynfekcję wszystkich miejsc dotyku dłoni, np.: klamek, ekranów dotykowych, przycisków w windach, poręczy, telefonów
 W Recepcji, toaletach, Lobby Barze, przy wejściu do Restauracji, w Recepcji SPA są do dyspozycji płyny dezynfekcyjne - PROSIMY O KORZYSTANIE Z NICH PRZY WEJŚCIU DO HOTELU, RESTAURACJI, PO SKORZYSTANIU Z TOALETY itd. 
 Nasi Pracownicy obsługują Gości w jednorazowych rękawiczkach
 Umożliwiamy Państwu BEZKOSZTOWE zmiany terminów rezerwacji indywidualnych. Jesteśmy elastyczni i do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie
 Przenosimy rezerwacje grupowe / biznesowe, z zachowaniem zapisów podpisanych umów
 Odwołujemy spotkania kulturalne
 WPROWADZAMY OGRANICZENIA W FUNKCJONOWANIU NIEKTÓRYCH MIEJSC W HOTELU, JAK NP. STREFA SPA I WELLNESS DLA OSÓB NIE BĘDĄCYCH GOŚĆMI HOTELOWYMI (o czym dokładnie w kolejnym komunikacie)

Mimo trudnego czasu, w jakim obecnie się znajdujemy, Hotel pozostaje otwarty. Aby ograniczyć obrót gotówkowy (ze względów epidemiologicznych) prosimy o dokonywanie płatności KARTAMI PŁATNICZYMI lub TELEFONEM.
Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Hotelu.
Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli i nadal obdarzają. Dokładamy wszelkich starań aby czuli się Państwo u nas bezpiecznie i komfortowo.

Z wyrazami szacunku i najlepszymi życzeniami

Pieter Ooosthuizen
Dyrektor Generalny

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij