главная страница
Бронировать online
free wifi

Gości Biznes

Hotel Krasicki History&SPA

смотреть далее

События

Radio GRA – radio Grupy Anders

25 Maj 2018

W pokojach hotelowych „Krasickiego” możecie Państwo słuchać programu radiowego przygotowywanego specjalnie z myślą o gościach hoteli zrzeszonych w Grupie Anders.

Далее

NOWOŚĆ! RYTUAŁY W SAUNIE! ZAPRASZAMY W KAŻDY WTOREK!

15 Lip 2016

Zapraszamy na nasz rytuał w saunie -kilkunastominutową podróż,  która gwarantuje doskonały relaks i silne pobudzenie zmysłów…      

Далее

NOWOŚĆ - TERMY WARMIŃSKIE CZEKAJĄ!

27 Cze 2016

Czy może być coś przyjemniejszego niż wejście do cieplutkiej kąpieli? Zapewne znają Państwo to cudowne uczucie otulającego ciało ciepła i błogości. Takie emocje czekają na Państwa w pobliskich Termach Warminskich. Nowe, zadbane, niezatłoczone i zaledwie 15minut piechotą od hotelu. ...

Далее

CZERWIEC TO CZAS NA SER!

03 Cze 2016

Już po raz kolejny amatorzy tradycyjnych serów spotkają się w Lidzbarku Warmińskim na przedzamczu i dziedzińcu Hotelu KRASICKI -  na VI Ogólnopolskim Festiwalu Serów Farmerskich i Tradycyjnych.

Далее

Oferta Specjalna z okazji 5 lat Hotelu Krasicki!*

04 Maj 2016

Otwarty 21 maja 2011 roku Hotel Krasicki świętuje swoje V urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy 5 atrakcyjnych propozycji obowiązujących przez cały maj! Bądźcie z nami!

Далее

VIII Konferencja Naukowa Logistyka Morska „LogMare 2016”

16 Mar 2016

12 - 14 października 2016 roku w Lidzbarku Warmińskim  w Hotelu Krasicki, odbędzie się VIII Konferencja Naukowa Logistyka Morska "LogMare 2016"

Далее

Отель Krasicki стал лауреатом 2-го места в категории «4-звездочные отели» в опросе «Отели класса люкс 2015»

28 Kwi 2015

Мы очень рады сообщить, что отель Krasicki стал лауреатом 2-го места в категории «4-звездочные отели» в опросе

Далее

Новая астрономическая находка отеля Krasicki

27 Kwi 2015

Благодаря Николаю Копернику мы знаем, что Земля вращается вокруг Солнца, а не наоборот. Этот великий Человек совершил научный переворот и был автором тез, на которых ...

Далее

Новостная рассылка

Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера. Więcej w Polityce prywatności.

ОК, закройте