Hotel Krasicki
Hotel Krasicki
VOUCHER - MASAŻ OWOCOWE DOZNANIA

VOUCHER - MASAŻ OWOCOWE DOZNANIA

Owocowe doznania - 50 minut + wstęp na basen. Owocowy niepowtarzalny peeling całego ciała o działaniu wygładzającym i oczyszczającym dla skóry. Następnie odświeżający, energetyczny masaż pleców, ramion i karku na bazie owocowych olejków dodających siły i witalności. Voucher może być zrealizowany w okresie 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku nieskorzystania z usług do czasu jego ważności, voucher uważa się za wykorzystany. Voucher nie ma wartości pieniężnej i nie podlega wymianie na gotówkę oraz zwrotom.

 

  • any length of stay

Owocowe doznania masaż - 50 minut + wstęp na basen

Owocowy niepowtarzalny peeling całego ciała o działaniu wygładzającym i oczyszczającym dla skóry. Następnie odświeżający, energetyczny masaż pleców, ramion i karku na bazie owocowych olejków dodających siły i witalności.

Informations about reservation
arrival: from 16:00
departure: to 12:00
Children policy:

One child up to 5 years of age sleeping in the parents' bed free of charge, each additional fee is paid according to the price list.

Animals policy:

Dogs up to 5 kg accepted at the hotel, 50 PLN per night. Dogs over 5 kg, PLN 100 per night after booking with the hotel reception. Cats accepted 50 PLN / day

Accepted credit cards:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close