Hotel Krasicki
przyjazd
18
paź 2021
wyjazd
19
paź 2021
Kup voucher
Hotel Krasicki
Tężnia solankowa - Nowość !!!
  1. Gości od wieków
  2. Atrakcje
  3. Szczegóły atrakcji

Tężnia solankowa - Nowość !!!

Ma ona 100 metrów długości, a swoim kształtem przypomina ślimaka 🐌 symbolu Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia Cittaslow, której Lidzbark Warmiński jest członkiem już od 2006 roku.
Lidzbark Warmiński posiada długą uzdrowiskową tradycję. Przed wojną w mieście istniał Luftkurort i przyjeżdżali tu kuracjusze z całych Niemiec.
W bezpośrednim sąsiedztwie tężni znajduje się Park Uzdrowiskowy Doliny Symsarny, a w nim ścieżki pieszo-rowerowe, wiaty, ławki, kładki i tablice informujące o lokalnych ciekawostkach i występującej tu florze i faunie.
 
Zgodnie ze świadectwem potwierdzającym właściwości lecznicze klimatu, w Lidzbarku Warmińskim możliwe jest leczenie chorób układu krążenia, chorób układu ruchu, zaburzeń neurologicznych czy zaburzeń przemiany. Przeprowadzane tu będą zabiegi aeroterapii, helioterapii, kinezyterapii, krioterapii, fizykoterapii i balneoterapii.
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij