Hotel Krasicki
przyjazd
28
wrz 2021
wyjazd
29
wrz 2021
Kup voucher
Hotel Krasicki

O nas

Hotel Krasicki, tak jak wybitny poeta i prozaik, który jest jego patronem, łączy nowoczesne inspiracje z historią i tradycją. Piękne położenie, w zabytkowym centrum Lidzbarka Warmińskiego, pozwala poczuć niezwykłą atmosferę miejsca. W tym magicznym miejscu czeka na Gości luksusowy wypoczynek i bogactwo usług dodatkowych.

Hotel Krasicki

Hotel Krasicki

 • Jedyny polski Hotel posiadający prestiżowy tytuł World Luxury Hotel Award 2013
 • Hotel przyjazny rodzinie według plebiscytu Top Hotel 2014
 • Usytuowany w sercu Warmii i Mazur
 • Atrakcje w hotelu i jego otoczeniu
 • Wybierany chętnie przez pary i rodziny

Świadectwo Historii Warmii i Mazur

Hotel Krasicki jest urokliwie położony w widłach rzek Łyny i Symsarny, w sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego mianem Perły Warmii. Zabytkowe zabudowania służące niegdyś za przedzamcze rezydencji biskupów warmińskich - najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmii i Mazur - zostały zaadaptowane na luksusowy obiekt wypoczynkowy. Hotel Krasicki to sztuka życia i sztuka gościnności. Ta kulturalno-historyczna enklawa dziś ma zaszczyt zaprosić Państwa w swoje mury.

Lidzbark Warmiński

Znakomite ulokowanie hotelu – w centrum Lidzbarka Warmińskiego sprawia, że bogata przeszłość Warmii, jej zabytki, przyroda są na wyciągnięcie ręki. Tuż przy hotelu czekają na Państwa gondole na rzece Łynie i jeden z najpiękniejszych zabytków w Polsce - Zamek Biskupi. Na spragionych niemal górskich wrażeń czeka pobliska dzika dolina rzeki Symsarny. Chwile spędzone tutaj są przepełnione emocjami.

Perła Warmii

 • Przystań gondolowa na rzece Łynie
 • Park krajobrazowy Dolina Rzeki Symsarny
 • Zamek Biskupów Warmińskich i Oranżeria Krasickiego
 • Wysoka Brama
 • Kilkanaście mostów i kładek nad rzekami
 • Bulwar miejski nad rzeką Łyną
 • Termy Warmińskie - kompleks basenów
 • Kąpielisko miejskie nad jeziorem Wielochowo (5 km od hotelu)
 • Oranżeria Biskupa Ignacego Krasickiego
 • Najstarszy w Polsce tor motocrossowy
Cudowne miejsce

Wyjątkowe miejsce, obsługa hotelowa na każdym poziomie godna wyróżnienia, dbająca o gościa - Miło spędzony czas, przepyszna kuchnia - zbyt szybko upływa czas ;) Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt

Mateusz, Google
Wyjątkowy czas

Cudowne miejsce na wyjazd we dwoje. Cudowna atmosfera i super ludzie tworzą ten Hotel. Polecam z całego serca 😊

Iwa, Google
Najlepszy hotel na Warmii
Bardzo czysto, znakomita lokalizacja, fantastyczne spa, profesjonalny i życzliwy personel.
Janusz, Booking.com
Znakomity

Jest tam tak fajnie że z chęcią tam wrócę! Świetne klimatyczne pokoje. Wyśmienita kuchnia. Fajna atmosfera.

Ronald, Booking.com

Biblioteka cafe i wieża zegarowa

Biblioteka Cafe to wyjątkowe miejsca w hotelu. W pierwszym Goście doświadczają głębokiego relaksu w wygodnych fotelach, przy aromatycznej kawie lub herbacie zapoznając się z obszernym księgozbiorem starannie wyselekcjonowanej literatury z całego świata. Z zegarowej wieży natomiast można podziwiać piękną panoramę Lidzbarka Warmińskiego. Biblioteka dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 16.oo - 20.oo, w soboty 12.oo - 19.oo w niedzielę 10.oo - 15.oo. Z tarasu widokowego na wieży podziwiać można panoramę Lidzbarka Warmińskiego i okolic. I popatrzeć w „to samo niebo” co on…

Kuchnia Krasickiego

Inspirowana regionalnymi obyczajami, oparta zawsze o najwyższej jakości produkty kuchnia, łączy tradycyjne metody i nowoczesne techniki kulinarne. Oddaje istotę miejsca, ale i zahacza o wszystkie strony świata. Ubrana w sezonowe warzywa i owoce, daruje niezapomniane doznania, czekające na naszych gości we wnętrzach eleganckiej Restauracji, Sali Klubowej z winiarnią oraz Lobby Barze.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij