Hotel Krasicki
przyjazd
25
lis 2020
wyjazd
26
lis 2020
Kup voucher
Hotel Krasicki
Dlaczego wybierzesz Hotel Krasicki na Warmii i Mazurach?
 1. Gości od wieków
 2. Hotel
 3. Wydarzenia
 4. Dlaczego wybierzesz Hotel Krasicki na Warmii i Mazurach?

Dlaczego wybierzesz Hotel Krasicki na Warmii i Mazurach?

30.06.2020

Hotel Krasicki położony jest w centrum Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego Perłą Warmii. Gdzie ten Lidzbark? Gdzie ta Warmia? To jakaś prowincja! Dokładnie! I to jest słowo klucz. 

Taka sytuacja pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i działać. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, dlaczego akurat Hotel Krasicki może stać się miejscem odpowiednim na wypoczynek, oto kilka dodatkowych argumentów:

 • ·         Jesteśmy hotelem położonym wprawdzie blisko centrum miasta, ale otoczenie rzek, fosy i drogi powoduje, że są u nas wyłącznie Ci, których celem był wypoczynek w Hotelu.
 • ·         Dysponujemy rowerami, które umożliwiają bezpieczne wycieczki niezatłoczonymi, malowniczo położonymi trasami rowerowymi (a tych jest naprawdę dużo!)
 • ·         Położenie bezpośrednio nad spławną rzeką Łyną pozwala na spływy kajakowe, w kameralnym gronie.
 • ·         Lidzbark Warmiński jest otoczony lasami, a niecałe 100 m od Hotelu jest wejście do cichego, pełnego zieleni Rezerwatu Doliny rzeki Symsarny, gdzie można skorzystać nie tylko ze zdrowotnych spacerów, ale również z ćwiczeń na ścieżce kinetycznej
 • ·         Posiłki przygotowujemy ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Znaczna część z nich pochodzi od lokalnych wytwórców i dostawców. Nie korzystamy z cateringu zewnętrznego.

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Ze względu na wprowadzone ograniczenia, przygotowaliśmy procedury, które pozwolą na zachowanie bezpieczeństwa naszych Gośc i i Pracowników. Mogą one ulec zmianie po wprowadzeniu kolejnych etapów odmrażania gospodarki lub na skutek zmiany rozporządzeń Prezesa Rady Ministrów. 

      Personel naszego hotelu został przeszkolony zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę, by zadbać o bezpieczeństwo Gości (zgodnie z zaleceniami GIS dla branży hotelarskiej).

 • Personel używa maseczek lub przyłbic i rękawiczek.
 • Nie dotykamy i nie dostarczymy do pokoju bagaży.
 • Na terenie Hotelu dezynfekujemy  i będziemy dezynfekować ogólnodostępne urządzenia  i meble: klamki, uchwyty, przyciski w windzie, poręcze, telefony, armatura łazienkowa, meble w lobby, wózki recepcyjne, karty klucze.
 • W Recepcji, w toaletach, w Restauracji, w Recepcji SPA są do dyspozycji płyny dezynfekcyjne dla Gości.
 • Ograniczamy obrót gotówkowy, dlatego też  prosimy o dokonywanie płatności kartami płatniczymi lub telefonem.
 • Ograniczymy konieczność osobistej obecności w Recepcji (większość spraw będzie można załatwić telefonicznie)
 • Wprowadzamy bezwzględny zakaz przebywania w Hotelu (w szczególności w pokojach) osób nie zakwaterowanych.
 • Działanie Restauracji i Lobby Baru zostało dostosowane do zaleceń określonych przez GIS i MZ :

- Odległość między stolikami w Restauracji i Lobby Barze będzie wynosiła 2 m

- Obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk przed wejściem na salę restauracyjną

- Goście będą odprowadzani do konkretnego stolika

-  Gości zajmujących miejsca siedzące lub w trakcie konsumpcji nie obowiązuje nakaz noszenia maseczek i rękawiczek

- Obsługa Restauracji będzie zabezpieczona w środki ochrony osobistej (maseczki lub przyłbice, rękawiczki)

- Stolik będzie nakrywany w momencie zajecia go przez Gości

- Na stole nie będzie cukiernicy, przyprawników, serwetników i elementów ozdobnych (cukier i przyprawy będą podawane na żyzenie)

- Przy jednym stole może przebywać rodzina lub osoby zamieszkujące wspólnie. W innym wypadku Goście powinni zajmowac dwa osobne stoliki

- Zamówienia będą przynoszone na tacach, po czym tace bedą myte i dezynfekowane

- Posiłki w formie bufetów ( śniadania, obiadokolacje, niedzielne obiady) wystawione będą w sali/restauracji natomiast podawane i nakładane na talerze będą przez obsługę kelnerską/kucharską

-  Stolik, zaraz po zakończeniu usługi, będzie dezynfekowany

-  Sale restauracyjne są regularnie wietrzone

 • Posiłki w kuchni są przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

-  Personel używa maseczek lub przyłbic i rękwiczek

-  W kuchni przebywa jedynie personel wykonujący swoje zawodowe obowiązki (kucharze, pomoce kuchenne)

-  Nie korzystamy z cateringu zewnętrznego, a wszystkie posiłki są przygotowywane ze świeżych produktów, bezpośrednio przed podaniem.

 • Zintensyfikujemy częstotliwość wymiany powietrza w Hotelu (poprzez częstsze wietrzenie pokojów i pomieszczeń ogólnodostępnych)
 • Pokój (powierzchnie w pokoju, łazience) będzie dezynfekowany przed przyjazdem Gości.
 • Pokój będzie sprzątany podczas pobytu wyłącznie na wyraźne życzenie Gości (prosimy o zgłoszenie sprzątania na minimum 3 godziny wcześniej w recepcji), co się wiąże z brakiem zmiany pościeli oraz nie wymienianiem ręczników. Pościel i ręczniki wymieniane będą automatycznie po 4 dobie pobytu.
 • Potrzeby zgłaszane przez gościa Recepcji, np. Dodatkowa poduszka, ręczniki, szlafrok, łyżka do butów, powinny być przekazywane bezkontaktowo i bezdotykowo.
 • W łazienkach pokojowych obowiązuje zakaz używania suszarek hotelowych.
 • W pokoju, ze względu na trudności w dezynfekowaniu,  niedostępne będą: materiały pismiennicze (ołówek, papier, koperty), teczki ofertowe, menu restauracyjne,menu SPA, łyżka do butów, szczotka do ubrań, narzuty na łózkach.  Wszystkie te artykuły, poza narzutami, dostępne są, w razie potrzeby, w Recepcji. Czepki orazmateriały higieniczne i igielniky w jednrazaowych opakowaniach prosimy zabrać ze sobą przy wyjeździe.
 • Pokój po wyjeździe Gości będzie sprzątany i dezynfekowany w następujący sposób:

-  Rutynowe sprzątnięcie pokoju

-  Dezynfekcja wszystkich powierzchni dotykowych ( w tym oparcia krzeseł), sprzętu (np. piloty) i łazienki

-  Wzmocnienie działania wentylacji

Pokój zostanie przekazany do ponownego zakwaterowania po upływie minimum 24 godz.

 • Od 6 czerwca Strefa SPA i Wellness (zabiegi kosmetyczne, zabiegi na ciało, masaże, basen, kompleks saun, jacuzzi, salka fitness) są dostępne zgodnie z zaleceniami GIS.
 • Prosimy o wcześniejsze umawianie zabiegów.
 • Na zabiegi prosimy przybywać punktualnie.
 • Przed wejściem do strefy SPA obowiązuje dezynfekcja rąk.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o naszych działaniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i propozycjami pakietów pobytowych.

Drogi Gościu,

Jeżeli przed przyjazdem wystąpią u Ciebie objawy grypowe lub grypopodobne, stracisz węch i/lub smak; jesteś na kwarantannie lub osoba, z którą mieszkasz jest poddana izolacji; , mieszkasz lub miałeś kontakt z osobą zakażoną/podejrzaną o zakażenie, prosimy, z r e z y g n u j   z   p r z y j a z d u! Twoja rezerwacja zostanie przesunięta na dogodny termin lub otrzymasz voucher /o wartości Twojej rezerwacji/ do wykorzystania.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij