Hotel Krasicki
przyjazd
19
wrz 2020
wyjazd
20
wrz 2020
Kup voucher
Hotel Krasicki
A gdyby zabrakło zieleni? // Wernisaż fotografii Pawła Ulaniuka -ODWOŁANY

A gdyby zabrakło zieleni? // Wernisaż fotografii Pawła Ulaniuka -ODWOŁANY

21.03.2020

Wernisaż ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zostaje odwołany. Nowy termin zostanie przedstawiony wkrótce.

 

Każdego dnia mijamy skwery, parki, lasy. W codziennym biegu, w pędzie za rzeczami, z perspektywy czasu, mało ważnymi nie zwracamy uwagi na piękno Przyrody, która nas otacza. Nie dostrzegamy tych optymistycznych zielonych akcentów, dzięki którym oddychamy, wypoczywamy, żyjemy.

A GDYBY ZABRAKŁO ZIELENI?...

Hotel Krasicki, w ramach Cyklu "Sztuka Kultury", zaprasza na wernisaż fotografii Pawła Ulaniuka pt. "A gdyby zabrakło zieleni?". Opowiemy o pięknie warmińskiej Przyrody, o bogactwie jej flory i fauny, ale również o postępujących zmianach klimatycznych i sposobach przeciwdziałania degradacji Natury.

PAWEŁ ULANIUK - Leśniczy Leśnictwa Czarny Las w Nadleśnictwie Bartoszyce; absolwent Wydziału Leśnego SGGW. Fotografuje od wielu lat. Inspiracją Jego działalności artystycznej jest piękno i bogactwo przyrodniczego i kulturowo - historycznego dziedzictwa Warmii i Mazur.
Działalność artystyczna Pawła Ulaniuka była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. W międzynarodowym konkursie "Unexpected viewing of Nature" w 2014 roku zdobył wyróżnienie, czego efektem było zaproszenie na warsztaty fotograficzne w Stanach Zjednoczonych. W 2019 roku w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych organizowanych przez MOK w Olsztynie, w kategorii "Natura", zdobył Brązowe Szkło.
Na swoim koncie ma wystawy indywidualne i zbiorowe.

O Naturze, Artyście i fotografii opowiemy już 21 marca 2020 r. (sobota), godz. 18:00, w Foyer Sali Dantyszek.
WSTĘP WOLNY!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij