Hotel Krasicki
przyjazd
18
paź 2021
wyjazd
19
paź 2021
Kup voucher
Hotel Krasicki
Spotkanie z Radosławem Hermanem - archeologiem, odkrywcą skarbów Przedzamcza

Spotkanie z Radosławem Hermanem - archeologiem, odkrywcą skarbów Przedzamcza

17.07.2021
Chcesz wiedzieć, jak wyglądał Przedzamcze zanim powstał Hotel Krasicki? Jakie skarby odnaleziono i kim była Ofka?
O tym wszystkim opowiemy na spotkaniu z archeologiem - Radosławem Hermanem, który kierował pracami zespołu badawczego, przed adaptacją Przedzamcza na Hotel Krasicki.
Radosław Herman - archeolog, specjalista w archeologii historycznej, bronioznawstwie
i badaniach archeologiczno-architektonicznych. Prezes Stowarzyszenia Alchemia Czasu. Przez kilka lat pracownik Instytutu Archeologii i Etnologii PAN, obecnie pracowni badawczo-projektowej ARCH-TECH. Badacz zabytków architektonicznych (głównie zamków) oraz miast. Od 2006 r. popularyzuje naukę i współpracuje z organizacjami zrzeszającymi amatorskich miłośników eksploracji i historii, organizuje wydarzenia i imprezy popularyzujące naukę, m.in. badania naukowe z udziałem wolontariuszy (w tym osób niepełnosprawnych), wystawy, lekcje archeologii w szkołach, pikniki archeologiczne itp. Autor książek popularnonaukowych, felietonista portalu Pojezierze24.pl. Finalista konkursu Popularyzator Nauki 2016 organizowanego przez PAP Nauka w Polsce i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Konsultant naukowy w programie „Misja Skarb” emitowanym na kanale Fokus TV.
 
Kiedy: 17 lipca 2021 r., godz. 18:00
Gdzie: Hotel Krasicki, Klub Basztowa
Rezerwacja miejsc (dostępnych 80): marketing@hotelkrasicki.pl
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij