Hotel Krasicki
przyjazd
28
wrz 2021
wyjazd
29
wrz 2021
Kup voucher
Hotel Krasicki
Spotkanie z Aldoną Wleklak, autorką powieści

Spotkanie z Aldoną Wleklak, autorką powieści "Saga niewoli"

18.09.2021

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Aldoną Wleklak.

Aldona Wleklak – właścicielka agencji PR Dobre Media – pierwszej polskiej agencji odpowiadającej za wizerunek gwiazd, PR manager, autorka bloga „AW Press” i historycznej książki „Saga niewoli”

 

„Saga niewoli” to powieść opowiadająca rodzinną historię miłosną. Pierwowzorami bohaterów książki są Anna i Jakub Markiewiczowie – pradziadkowie autorki. Pokochali się wbrew wszystkim

i wszystkiemu. Mimo, że dzielił ich status społeczny, a przede wszystkim narodowość.

Akcja ma miejsce w Radomicku – wielkopolskiej wsi, na przełomie XIX i XX wieku.

Premiera powieści odbyła się 7 sierpnia na …polu za wsią Radomicko. W miejscu bliskim sercu autorki, spotkali się obecni mieszkańcy miejscowości, członkowie rodziny Markiewiczów i przedstawiciele show biznesu współpracujący z Aldoną Wleklak. Na ludowo, w otoczeniu snopków i kwiatów, czytaniu fragmentów „Sagi niewoli”towarzyszyły rodzinne wspominania, które dały początek tej pięknej historii.

 

Lidzbarska premiera "Sagi niewoli" - 18 września /sobota/, godz. 18:00, Biblioteka Cafe. Spotkanie prowadzi Luiza Greta Ballo.

WSTĘP WOLNY!

 

WAŻNA INFORMACJA: ze względu na sytuację epidemiczną liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy: marketing@hotelkrasicki.pl lub 797-606-991

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij