Hotel Krasicki
przyjazd
29
sty 2022
wyjazd
30
sty 2022
Kup voucher
Hotel Krasicki
Gra Zamkowa "Poszukiwanie Skarbu Kustosza"

Gra Zamkowa "Poszukiwanie Skarbu Kustosza"

Wzbogacona o możliwość przebrania się w stroje historyczne oraz opowieść o historii zamku i oprowadzenie po najciekawszych miejscach.

Zabawa polega na rozwiązaniu zadań związanych z historią zamku, jego najwybitniejszymi mieszkańcami oraz ciekawymi eksponatami prezentowanymi na wystawach. Wyzwania są różnorodne: rebusy, krzyżówki, eksploracja zamkowych komnat czy szukanie różnic na starych fotografach. Uczestnicy rywalizują w trzech grupach i tylko jedna może zwyciężyć.

- Wypożyczalnia strojów historycznych

Goście w wybranych kostiumach robią sobie zdjęcia na tle zamkowych krużganków. Wypożyczalnia dysponuje strojami związanymi z wybitnymi mieszkańcami, gośćmi lidzbarskiego zamku (Mikołaj Kopernik, biskupi, królowie, Napoleon Bonaparte), ale też strojami dworzan. Płeć piękna może skorzystać z wielu strojów damskich (średniowiecze, suknie barokowe), jest też wiele strojów historycznych dla dzieci.

 

-  Oprowadzanie po zamkowych komnatach

 

Ograniczenie ilości osób: do 30

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij