strona główna
Rezerwacja online
free wifi

Sztuka kulinarna w Hotelu Krasicki

niezapomniane doznania

przeglądaj dalej

KUCHNIA HOTELU KRASICKI****

UCZTA DLA PODNIEBIENIA

Autorska kuchnia Szefa Kuchni Hotelu Krasicki**** Krzysztofa Mazurka, inspirowana jest dawnymi obyczajami, bogactwem regionu i głębokim szacunkiem do tradycji kulinarnych związanych z historią Zamku w Lidzbarku, dzięki czemu stwarza okazję do unikalnych i niezapomnianych doznań kulinarnych. Czy próbowali już Państwo naszej słynnej Kaczki Biskupów?

„Sterowni o dostatki, zbiór jadła, napojów,
Więcej piwnic, spichrzów mieli niż pokojów”
(bp. Ignacy Krasicki)

przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

KLASYCZNE POTRAWY

WSPÓŁCZESNE KUCHNIE ŚWIATA

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno warmińskie „dzyndzałki z hreczką i skrzeczkami” , jak również przysmaki kuchni z czterech stron świata.
Sezonowe owoce i warzywa są zaś inspiracją do tworzenia dla Państwa  niepowtarzalnych dzieł, stanowiących dodatek do naszej szerokiej gamy smaków. 

Klasyczne potrawy w nowoczesnej, często zaskakującej podniebienie oprawie spowodują, że będą Państwo pragnęli do nas powrócić,  by poznać naszą bogatą ofertę w całości.

 

przeglądaj dalej

Tradycja

i nowoczesność

przeglądaj dalej

SZEF KUCHNI HOTELU KRASICKI****

SPEŁNI MARZENIA KULINARNE

„Serwowane dania przygotowujemy dla Państwa ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, które cechuje najwyższa jakość. Do przyrządzania potraw wykorzystujemy zarówno tradycyjne metody, jak również nowoczesne techniki kulinarne.”

Krzysztof Mazurek, Szef Kuchni Hotelu Krasicki****

Szef Kuchni potrafi spełniać nawet najskrytsze marzenia kulinarne. Specjalnie dla Ciebie skomponuje danie, które sprosta nawet najwyższym wymaganiom i idealnie wpasuje się w Twoje podniebienie. Tylko wypowiedz życzenie...

przeglądaj dalej

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij