strona główna
Rezerwacja online
free wifi

SPA

odzyskaj równowagę

przeglądaj dalej

Spa Św. Katarzyny

najlepsze holistyczne SPA w Polsce

Zabytkowe Mury, czas który płynie wolniej, oddani holistycznej filozofii terapeuci i najwyższej jakości kosmetyki- oto składniki tajemnej recepty na Wyjątkowość Spa Św. Katarzyny w Hotelu Krasicki. Bogactwo usług, pakietów i inspiracji skierowanych do pań, panów, mam z dziećmi i spodziewających się dziecka sprawia, że każdy Gość może dopasować ofertę do swoich życzeń i upodobań. Oto holistyczne SPA w Hotelu Krasicki, gdzie dusza i ciało zaznają głębokiego odprężenia.

Koncepcja naszego SPA okazała się dobrym pomysłem - Zaowocował on główną nagrodą w VIII edycji plebiscytu SPA Prestige Awards poświadczającą, że to właśnie tutaj jest Najlepsze holistyczne SPA w Polsce.

przeglądaj pakiety przeglądaj dalej
przeglądaj dalej

SPA Hotelu Krasicki 

odprężenie i nieskrępowane oddanie relaksowi

Cierpliwe jak czas, XV-wieczne, romantyczne mury gwarantują zupełną ciszę, która pozwala na odprężenie i nieskrępowane oddanie relaksowi. Ściśle strzeżone receptury zamkowych rytuałów spa, sięgające korzeniami średniowiecza, opierają się na przepisach odnalezionych w kilkusetletniej księdze, której autorstwo, zgodnie z legendą, przypisuje się Świętej Katarzynie.

Zawiera ona opisy komponentów, które były i są wykorzystywane, aby odprężyć, ale również zachować młodość. Przepisy opierają się na tym, co ofiarują nam warmińskie lasy, łąki i ogrody – żeby wymienić choć kilka z tych niezwykłych darów – żywice, szyszki, zioła, płatki kwiatów.

 

przeglądaj pakiety przeglądaj dalej

SPA w Hotelu Krasicki

Sięgnij po luksus i odprężenie, na jakie zasługujesz!

przeglądaj dalej

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij